Telefon

0533 669 48 98

Telefon
İLETİŞİM

Yaklaşık 600 ton/ay kapasitemiz ile standart veya standart dışı profil imalatları ile çelik konstrüksiyon imalat ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır.

 

Çelik Konstrüksiyon İmalatı Montajı

Çelik konstrüksiyon imalatı montajı, Çelik konstrüksiyon yapılar, taşıyıcı sistemin metal kolon ve taşıyıcılar ile oluşturulmasıyla gerçekleştiren bir yapı sistemidir.

Yapısal çelik işlerinin imalatı fabrikada tamamlandıktan sonra tesisin kurulacağı alana getirilir ve genellikle kurulum cıvatalarla parçalar birleştirilerek yapılır, ihtiyaç halinde saha kaynağı ile süreç tamamlanır.

İyi bir saha koordinasyonu, sorunsuz bir proje yürütülmesini kolaylaştıracaktır.

Forse Metal olarak alanında en iyi imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon İmalatı

Yapılar oluşturulurken ilk olarak proje tasarımı yapılmaktadır. Proje tasarımı içerisinde yapının tüm detayları, kullanılacak malzemeler ilk aşamadan belirlenmelidir. Yapı tasarım sürecinin başlangıcında oluşturulan bu ihtiyaç durumuna göre çelik konstrüksiyon imalat planlaması yapılmaktadır. Planlama içerisinde yapının büyüklüğü, inşaat sırası, kurulabilirliği etkileyecek olan tasarım faktörleri gibi saha uygulamaları göz önünde bulundurulmaktadır.

Tasarım aşaması sonrasında ise çelik konstrüksiyon imalatı için fabrika çalışmaları başlamaktadır. Bilgisayar temelli programlarla hassas ölçüler alınır ve üretimine başlanır. Duvar panelleri ve taşıyıcı kolonlar son halini alarak, inşaat alanına gönderilir. Tüm bu malzemeler, işinde profesyonel kişiler tarafından birleştirilir ve montaj işlemlerine başlanır.

Forse Metal olarak Çelik konstrüksiyon imalatı montajı gibi tüm alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz. Çalışma alanımız içerisinde sağladığımız özel inşaat yapı işlerinde, üretimden anahtar teslime kadar işimizi takip ediyoruz. Bu süreç içerisinde işimizin en iyi halini alması adına her aşamada kontrol ederek, süreci ilerletiyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Montajı

İmalat sonrasında inşaat alanına getirilen tüm parçaların bir profesyonel tarafından birleştirilmesi gerektiğini belirtmiştik. Hazırlanan projelere bağlı kalınarak çelik konstrüksiyon montajı aşamaları gerçekleştirilirken, uygun ve güvenilir bir alanda çalışma yapılmalıdır. Tüm bu işlemler sonrasında ise konstrüksiyon yapısı üzerinde vidalama yaparak malzemeler birleştirilir ve yapının temel sistemleri ortaya çıkar.

Forse metal olarak Çelik konstrüksiyon imalatı montajı içerisinde her alana hizmet veriyoruz. Endüstriyel binalardan, eğitim yapılarına, hastanelere, ofislere, metro inşaatlarına kadar her alanda gerekli hizmeti en iyi şekilde sağlıyoruz. Tüm aşama da süreci bizzat profesyonel ekibimiz takip ederek, kaliteyi sizlere sunuyoruz.

  • Endüstriyel Tesisler, Fabrika Binaları, Depolar, Hangarlar
  • Ticari Yapılar, Ofisler ve Alışveriş Merkezleri

  • Oteller, Tatil Köyleri, Turizm Tesisleri, Çiftlik evleri

  • Sağlık Tesisleri, Hastaneler, Klinikler

  • Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri, Spor Tesisleri

  • Banka veya Mağaza Şubeleri

  • Çelik Villalar, Çok Katlı Konutlar veya Prefabrikler

  • Geçici ve Kalıcı Binalar, Satış ofisleri

  • Metro, Karayolu

 • Meta Başlık: Çelik Konstrüksiyon İmalatı Montajı

  Meta Açıklama: Çelik konstrüksiyon imalatı montajı, çelik malzemelerinin üretilmesi ve yapının sağlamlığını artırmak amacıyla kullanımı anlamına gelmektedir.

  Anahtar Kelimeler: Çelik Konstrüksiyon İmalatı Montajı, Çelik Konstrüksiyon İmalatı, Çelik Konstrüksiyon Montajı, Forse Metal

 •