Telefon

0533 669 48 98

Telefon
İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

Forse Metal olarak kuruluşumuzun ilk aşamasından itibaren sektör içerisinde büyük faaliyetlere imza attık. Türkiye Çelik Konstrüksiyon ve İnşaat sektörü içerisindeki yerimizi korumak ve işimizdeki kaliteyi göstermek adına her zaman en iyilerle çalıştık. Süreçlerimizde izlediğimiz yol ile yaptığımız işler ve çalıştığımız kişilere karşı sorumluluk bilinci ile yapıların inşası ve üretim aşamalarını devraldık. Forse Metal firmamız sektörün öncü kuruluşlarından olarak dünü, bugünü ve geleceği en iyi şekilde yönetmek üzere çalışmalarına da devam etmektedir.

2000’li yılların başından itibaren devraldığımız sektör öncülüğü ile işimizdeki kaliteyi sizlere sunmak adına çalışıyoruz. Alanında deneyimli personellerimiz ile proje hazırlama, imalat, montaj, yapı inşa süreci, kontrol ve süreç yönetimi gibi her alanda etkili bir çalışma yapmaktayız. Yıllardır kazandığımız deneyim ve sektör bilinci ile devam eden serüvenimize yurtiçi ve yurtdışında her gün yeni projeler ekliyoruz. Söz konusu yapı ve sağlamlığı olduğunda ise Forse Metal olarak her zaman doğru ve özenli bir çalışmayı savunmaktayız.

Yapı inşası, çelik konstrüksiyon, çatı ve cephe kaplamaları, proje tasarım ve danışmanlığı hizmetlerimiz ile sektörde fark yaratmak adına çalışıyoruz. Her zaman savunduğumuz kalite, güven ve müşteri memnuniyeti çizgimiz ile sizler için en iyisini sunmak adına özel bir felsefe üzerinde hizmet veriyoruz. Sizlere ve yapılarınıza verdiğimiz değer ile sürekli çalışıyor ve yeni atılımlar gerçekleştiriyoruz. Forse Metal Ailesi olarak bizlerle iletişime geçen herkes alanında uzman çalışanlarımız ile birebir görüşme sağlamaktadır.

Forse Metal, kuruluşundan itibaren büyük adımlarla ilerlemeyi başardı. Bu alanda yaptığımız tüm çalışmalar ve süreçlerimiz bizleri bugüne ve daha ileriye güvenle hazırladı. Bugün çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı alanında birçok farklı firmaya hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin kalitesinden asla ödün vermeden imal ediyor ve montaj aşamalarında alanında uzman ekiplerimiz ile çalışıyoruz.

Yapı inşası alanında tüm yapılara özel olarak hizmet veriyoruz. Bugün Forse Metal olarak endüstriyel binalar, fabrikalar, depolar gibi ticari alanlarda hizmet verirken aynı zamanda ofis, otel gibi alanlara da hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızda her zaman ilk günkü kalite, heyecan ve güvenilirlikle hizmet veriyoruz. Sektörün öncüsü olarak sizlere ve tüm yapılara değer veren bir felsefe ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

 

Forse Metal,

  • Endüstriyel Tesisler, Fabrika Binaları, Depolar, Hangarlar
  • Ticari Yapılar, Ofisler ve Alışveriş Merkezleri
  • Oteller, Tatil Köyleri, Turizm Tesisleri, Çiftlik evleri
  • Sağlık Tesisleri, Hastaneler, Klinikler
  • Eğitim Yapıları ve Yerleşkeleri, Spor Tesisleri
  • Banka veya Mağaza Şubeleri
  • Çelik Villalar, Çok Katlı Konutlar veya Prefabrikler
  • Geçici ve Kalıcı Binalar, Satış ofisleri
  • Metro, Karayolu

gibi projeleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Vizyon

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak, Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyon

Uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetler sağlayarak saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.Topluma ve çevreye katkıda örnek olmak, tüm personelin gurur ve mutluluk duyduğu bir firma olmak faaliyetlerini sürdürmek.